Řada FHS a FHSX

Stroje FH-S charakterizuje zvláště vysoká dynamika, maximální tuhost a produktivita. Tato horizontální obráběcí centra byla navržena tak, aby poskytovala maximální možný pracovní prostor při minimální zastavěné ploše. Výhodou strojů FH-S jsou teplotně stabilizované zdvojené kuličkové šrouby v ose Z , vysoce přesná válečková vedení dimensovaná pro dlouhodobé používání. Kuličkové šrouby, lineární vedení a optická pravítka jsou umístěny mimo oblasti odvodu třísek. Třísky padají přímo do dopravníku bez přerušení což vylučuje jejich akumulaci uvnitř stroje.

Stroje serie F-SX jsou vybaveny zdvojeným pohonem v osách Y a Z. Konstrukce strojů umožňuje použití i vřeten s vysokým krouticím momentem pro obrábění zvlášť pevných materiálů při maximální přesnosti. Výjmečně tuhá základna horizontálních center této řady je vyrobena z velmi kvalitní litiny s globulární strukturou grafitu GGG60, která je charakterizována maximální rezistenci proti únavě materiálu a velmi dobrou schopností absorbovat řezné síly a vibrace. Řídicí systém Fanuc 31i / 310 i

Máte zájem o některý stroj nebo službu ze sortimentu nabízeného společností Newtech? Rádi Vám zašleme informaci, kterou požadujete. Vyplňte prosím tento formulář a specifikujte typ stroje, model nebo službu, které Vás zajímají.